O nas

Młyn Niedźwiady to firma rodzinna, działająca na polskim rynku od 1993r. Specjalizujemy się w wytwarzaniu różnego rodzaju produktów przemiału zbóż. Do naszych podstawowych wyrobów należą kasze, pęczaki oraz mąki pełnoziarniste pozyskiwane ze zbóż takich jak: pszenica, gryka, jęczmień, orkisz, żyto czy owies. Aby sprostać wymaganiom naszych klientów i prężnie rozwijającemu się rynkowi, każdego roku poszerzamy naszą ofertę o nowy asortyment oraz wprowadzamy zmiany technologiczne, przekładające się na lepszą jakość i większe możliwości wolumenu produkcji.

Swoją ofertę opieramy głównie na sprzedaży hurtowej skierowanej do producentów mieszanek piekarniczo-cukierniczych, firm zajmujących się konfekcją wyrobów gotowych, a także zakładów masarskich. Wybrane produkty w opakowaniach 0,5kg i 1kg sygnowane naszą marką, mogą Państwo znaleźć na półkach sklepowych, a hurtownie spożywcze serdecznie zapraszamy do współpracy. Ponadto w 2008 roku uzyskaliśmy certyfikat zdolności ekologicznych metod produkcji, który pozwolił naszej firmie zyskać nowe grono klientów.

Firma Młyn Niedźwiady posiada wdrożony system HACCP, który ma na celu przemyślaną i odpowiedzialną politykę jakości, obejmującą wszystkie etapy produkcji - od zakupu surowca po dostawę do zakładu odbiorcy. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość oferowanych produktów, co przełożyło się na długoletnią współpracę z liderami polskiego rynku spożywczego.

Więcej o naszych produktach mogą Państwo dowiedzieć się w zakładce: Produkty.

Zapraszamy do współpracy!

Nasze przepisy

Sałatka z kaszą gryczaną, jajkami i boczkiem

DSC04270

Stopień trudności:

2gwiazdki

Czas przygotowania:

30 min

Więcej…

Produkty

Dlaczego my?

Spełniamy najwyższe normy jakościowe oraz sanitarne przy wytwarzaniu naszych produktów

certyfikaty2

Więcej...